27 Ocak 2011 Perşembe

Kış ortasında güneş

Bu sabah uyuyakaldım ve servisi kaçırdım. Ama isabet olmuş dışarda muhteşem bir hava vardı ve ben o havada taksi durağına kadar yürüdüm ne iyi geldi sabah sabah. O kadar hareketsizimki gün boyu sürekli oturuyorum arada kalkıp dolaşsam da yeterli gelmiyor, Artık ağırlaşmaya başlayan bünye de hareket istiyor ama en ufak şeyde bile yoruluyorum nefes nefese kalıyorum. 7. ayın ortasına geldiğimiz bu günlerde artan kilo olayı da nefes nefese kalmamda etken tabi :) Zaten şu kilo olayını hiç kontrol edemedim ben, aldığım kilo 10 un üstündedir sanırsam, (korkudan tartıya çıkamıyorum :), bir yandan için için endişelensemde bir yandan da amaaan sende modundayım..
Geçtiğimiz haftalarda kızımın kılık kıyafet olayına el attık annanesi ve teyzesiyle, sırada onların yıkanması ve ütülenmesi işleri var ama ağırdan alıyorum çünkü daha almak istediklerim var. İnsan kendini rahatlıkla kaybedebilir bu alışverişlerde onu farkettim :)
Bu arada yeğenimiz dünyaya geldi bir haftalık minik bir kız. F.cim ilk kez amca oldu :) Çok tatlı, Rabbim sağlıkla büyümesini nasip etsin. Bizlere de sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah (Amin).
Yine yazarım (umarım:))

1 yorum:

  1. Günaydınlaaar efendim :)Cuma sabahından tabi :P
    Ya ben şunu farkediyorum kız çocuk sahibi olacak kadınlar süslü püslü ne görseler daha doğmamış bebeklerini düşünüyorlar, erkek bebekte öyle değil, temel ihtiyaçlarını düşünüyorsun ama kıyafette süslü püslü bişiler pek gelmiyo aklına,geçen bebek çamaşırı almaya gittim nasıl güzel kız bebek çamaşırları, çorapları var erkek çocuğa iki üç renk alıyosun bitti, ama kızlar için dantellisi fırfırlısı pullusu rüya gibi :)
    as a result: Kız bebeklerler çok şirin çok kokoş oluyolar, erkek bebek anneleride :))))

    YanıtlaSil