28 Aralık 2010 Salı

Kısa özet..

Arada bir blogum olduğunu hatırlamam da güzel! Aslında diğer bloglara bakıyorum takip ediyorum ama iş buraya yazmaya gelince üşengeçlik mi sarıyor nedir bilmem..
Napıyorum son zamanlarda diye hızlı bir özet yapacak olursam; iş hala yoğun ama eskisi kadar değil. Haftasonları kursum ise devam ediyor ama beni çok zorluyor artık. Gidip gelmek ve dinlenmeye vakit kalmaması mesele. Ayrıca eşiminde eğitimleri var, haftasonları o da yok evde, birbirimizi çok az görüyoruz nerdeyse.
Bu süre içinde bir tetanoz aşısı bir de ayrıntılı ultrason tecrübemiz oldu. Çok şükür. 24 hafta da bitti bu arada. Henüz doğru dürüst alışveriş yapmadık kızıma. Anneannesi ve teyzesiyle çıkacağız bir gün inşallah. Hedefim eminönünü turlamak, karıştırmak..
Evde ne zamandır yapmak istediğim değişiklikleri yaptım bu arada. Bişeyler uzun süre aynı şekilde kalınca sıkılıyorum ben. F. bu duruma dehşetle yaklaşsa da henüz sesini çok çıkarmıyor :)
Bide ben bu haftasonu yaklaşık on kişiyi evimde ağırladım, ağırdı misafirler F.'in dedesini, babaannesini, amcasını vs. yemeğe aldım. Çok yoruldum ama keyifli bir akşam geçirdik. F. 'in gülen gözleri yorgunluğumu alan en büyük teşekkürdü zaten..
Üzüldüğüm mevzular da oldu bu arada, binbir emekle hazırladığımız kitabımızın da dahil olduğu projenin lansmanına son gün haber verilmesi nedeniyle katılamadım.. Kısmet değilmiş artık, Allah başka sıkıntı vermesin..
Böyleyken böyle işte..
Yazdım gitti :)

2 yorum:

  1. Yeni sene güzellikler getirecek o güzellikle bir ömür boyu hayır, huzur bereket diliyorum.

    Sevgiler :)

    YanıtlaSil
  2. Çook teşekkürler Ruhdağı. Ben de yeni yılını kutlar, Ege paşayla ve sevdiklerinde huzurlu, keyifli sağlıklı bir yıl geçirmeni dilerim. :)

    YanıtlaSil