12 Ekim 2010 Salı

Epeydir haftasonu özetleri yazmıyordum blogcağızıma da gereken özeni gösteremediğimin de farkındayım bu aralar. Neyse silkelenelim, kendimize gelelim bakalım.
Haftasonundan başlarsak eğer Cumartesi uzunca bir dr ziyareti yaptık kontrol, tahlil derken hastaneden çıkmamız saat ikiyi buldu. Hazır dışarıdayken bi de Real turu yapalım dedik. Gezdik dolaştık ben kendime kısa günün karı babında bir bluz bi de spor papi aldım ardından yemeğimizi de yeyip evimize yollandık. Ertesi gün sınava girecek olan ben değilmişim gibi bi rahatlık bi bohem hayat :) Tabi eve gelince beni hafiften sınav stresi sarmaya başladı. Ne sınavı diyecek olursanız efem ben ingilişçe kursuna gidiyorum da gireceğimiz sınav da kur atlama sınavı. Son zamanlarda zaten kursa düzenli gidememiştim bilmediğim bir çok konu var ama ben çalışmak yerine gezmekle meşgulüm. Tam tembel işi. Eve gelince tüm ders materyallerini toplayıp koltuğuma konuşlandım evin beyini de uyardım tv açmak yok ses çıkarmak yok ders çalışıcam!. Benim bu motive halim toplasan ancak yarım saat tuttu, sonrası mayışan gözler, yorgun beden uyku çok daha cazip geldi, yemişim sınavını deyip battaniyemle bütünleşik uyku moduna geçtim.
Pazar sabah sınav 10'da olunca 8'de kalktım güzel bi kahvaltı hazırladım kendime hazırlandım yola koyuldum. Akşamki tembelliğin vicdan azabı sabah sardı beni, çalışmadım yaa ben diye diye gittim kursa. Ama kolay sorarlar herhal diyerek kendimi de avutuyorum bi yandan. Sınav kağıtları önümüze bi geldi, anaam çakıldık resmen, zordu epey normalde umursamam ama bu sınav sonucu şirketime de gidecek rezil olmak var yani işin ucunda. 2 saat sonunda kağıtları teslim ettik (6 sayfaydı). Kurstan arkadaşla kendimizi pizza hut'a attık. öğleden sonra da ders vardı gelmişken kalayım dedim yani kursta akşam ettim. Dönüşte de ablama uğradım sonra eve gelip biraz evi hale yola soktum. Bi haftasonuda böyle geçmiş gitmiş oldu.

**

İyi haber: Rezil olmamışım sınav sonucum 80. :)

**

Bugün işyerindeki bir işgüzara kızmakla kızmamak arasında gidip geliyorum. Fani şeyler bunlar deyip geçiştirmeye çalış diyor bir yanım, diğer yanımsa ona noluyor, haddini bildir demekten kendini alamıyor. hayrolsun inşallah.

**

Akşama kaç saat var?

2 yorum:

 1. Selam Canım,
  Uzundur bloğunu takip edemiyorum sadece senin değil diğer arkadaşların ve hatta kendi bloğumu bile diyebilirim . Anlayacağın sende ki o tembellik bende de mavcut :)

  Sınav stresini hiç sorma elimde heran bir kitapla gezen ben bir türlü ders kitaplarımı elime alıp da çalışmıyorum ben de sınavıma çok az bir zaman kaldı vicdan azabı çekiyorum çalışmadığım için ama şu saatden sonra baksam yapabilirmiyimde bilmiyorum (kpss için )
  .Senin sınavının iyi geçmesine sevindim :) Darısı başıma diyemiyorum maalesef o kadar iyi bir puan alabilmem mucize benim adıma ..

  Neyse boşver !

  Sevgiyle kal öpüldün

  YanıtlaSil
 2. Derasmus'cum valla bende sınav sonucunu görünce inanamadım :) Hiç beklediğim bir not değildi, yani sende umudunu kaybetme hiç belli olmaz ne olacağı :)
  Çok klişe olacak ama hayat süprizlerle dolu.

  Bende çok öpüyorum,
  Kendine çok iyi bak :)

  YanıtlaSil